Časté dotazy

JAK KVALITNÍ JSOU POTISKY TRIČEK?

Pro výrobu triček používáme kvalitní barevné nažehlovací fólie. Díky této technologii a kvalitnímu zažehlení při 150 °C potisk trička kvalitně přilne k podkladu. Díky této technologii a našemu pečlivému zpracování si můžeme dovolit i možnost potisku bund, tepláků, krátkých kalhot, košilí i polokošilí a dalšího textilu. 

NEOPOTŘEBÍ SE VAŠE TRIČKA ČASTÝM PRANÍM?

Díky našim kvalitním dodavatelům vám nabízíme pouze trička nejlepší kvality. Časté praní ani nošení tedy kvalitu triček ani potisků nijak nesnižuje. 

Každé tričko má navíc od výrobce našitý štítek s instrukcemi k praní, žehlení a dalšímu užití textilu.

KDE SI MŮŽU TRIČKA S POTISKEM VYZVEDNOUT?

V případě že chcete využít osobního odběru triček s potiskem, nás navštivte přímo ve výrobně na adrese Náměstí 171, 538 51, Chrast-

Zhruba jednou týdně probíhá i svoz triček na naši pobočku do Brna. V případě volby tohoto typu dopravy vás budeme kontaktovat s termínem svozu a dodání do Brna. 

Využít můžete také sítě poboček Zásilkovna.cz, kde si vyzvednete vaše potisknutá trička na pobočce, kterou si sami vyberete. Tento v poslední době stále oblíbenější způsob přepravy zásilek má i další výhody. Nejlevnější cenu přepravy. 

MÁM TO K VÁM DALEKO. JAK MI POŠLETE TRIČKO?

Pokud si tričko nemůžete vyzvednout osobně, což je škoda, protože rádi potkáváme zákazníky v našich tričkách, tričko vám pošleme rádi Českou poštou nebo PPL. Obě dvě tyto přepravní služby vám balík s tričkem donesou až před vaše dveře. 

Nebo si vyberte Zásilkovnu. Ta vám balík sice nedoručí až ke dveřím, vyzvednout si ho můžete ale v jedné z mnoha poboček, kde na vás vaše tričko bude čekat. Sice se projdete, ale Zásilkovna zaručuje nejlevnější cenu přepravy u nás na eshopu. 

A víte, co je na tom nejlepší? U všech zmiňovaných dopravců zaručujeme dodání již do dvou dnů u triček skladem. 

UDĚLÁTE MI TRIČKO S VLASTNÍM NÁVRHEM?

Pokud si nevyberete z naší řady originálních návrhů nebo databáze potisků, zašlete nám vaše požadavky na email slunap.visacky@seznam.cz a my pro vás rádi vytvoříme vlastní originální potisk. Vše samozřejmě zašleme k vašemu schválení. Vlastní potisky triček se hodí například pro narozeninové oslavy, speciální akce jako tábory, zájezdy nebo dovolené.  

KAM AŽ MI BALÍK POŠLETE?

TRIČKO MI NESEDÍ. VYMĚNÍTE MI HO ZA JINOU VELIKOST? 

Občas se stane, že ani dvakrát měřit nestačí a tričko prostě nesedí. Pokud máte tričko z naší stálé nabídky, není nic jednoduššího než nám zavolat na 773 204 792 nebo poslat email a my vám tričko vyměníme za novou velikost. 

V případě originálního návrhu na míru doporučujeme před samotnou objednávkou pořádně prověřit vaše míry. Takové objednávky vám bohužel vzhledem k jejich zakázkové výrobě nevyměníme. 

POZOR! Poštovné v případě výměny platí vždy zákazník. Svoje míry raději před objednávkou zkontrolujte dvakrát. Pomůže vám s tím naše tabulka velikostí

CO DĚLAT S REKLAMACÍ TRIČKA?

I mistr tesař se občas utne. I když dbáme na nejlepší kvalitu našich triček a potisků, ne vždy vše funguje jak má. Pokud zjistíte, že vaše tričko nebo potisk má výrobní vady - nepravidelný střih, je děravé nebo ušpiněné, potisk se odlepuje anebo je křivě -, neprodleně nás kontaktujte emailem nebo telefonem.

Pro úspěšné a rychlé vyřízení reklamace si připravte číslo objednávky, fakturu a detailní popis vady. Na vyřízení reklamace máte zákonnou lhůtu 30 dní. My však pevně věříme, že k podobným situacím ale nedojde. :)
 
 
 

JAK MÁM PŘILEPIT SAMOLEPKU K PODKLADU?

S velkými samolepkami vám dodáme přenosnou fólii. Před samotnou aplikací je velmi důležité odmastit povrch, na který budete samolepku lepit. V případě vícedílných dekorací rozstříháme samolepku na jednotlivé díly a každý díl nalepíme na přenosnou fólii.

Nalepit samolepku s přenosnou fólií je hračka. Samolepku i s fólií přitlačíme k povrchu a postupně snímáme přenosnou fólii. V ideálním případě vám přenosná fólie zůstane v ruce a samolepka na povrchu. :) Při snímání přenosné fólie dbáme na to, aby v samolepce nezůstávaly vzduchové bubliny. V opačném případě můžete tyto bubliny stěrkou opatrně vytlačit. 

Po úplném sejmutí přenosné fólie přitlačíme samolepku k povrchu a pohledem zkontrolujeme, zda jsou všechny části samolepky perfektně přilepené. 

Zdá se vám to složité? Ke každé samolepce dostanete podrobný návod na její nalepení, který vás provede aplikací našich originálních samolepek. 

Máte jiný dotaz? Zkuste naši horkou linku 731 577 464.