Vlastní potisky

Odlište vaši firmu od konkurence. S originálním potiskem firemního textilu uděláte nezapomenutelný dojem všude, kde se vaši zaměstnanci a kolegové objeví. 

potisk reklamního textilu

Trička s vlastním potiskem - Tricka-Levne.cz

 

Na vaši žádost vám potiskneme trička, mikiny, kraťasy, bundy, batohy a další textil. V originalitě se meze nekladou. Nově v naší nabídce najdete i potisk textilních zástěr v několika možných střizích a barvách. Reklamní textil vám potiskneme už od 1 ks

Reklamní textil využijete všude, kde chcete podpořit zkušenosti vašich zaměstnanců i originálním a jednotným designem. Jednotný design s logem vaší firmy podpoří dojem z vaší dobře odvedené práce a zajistí, že zákazník si vaši firmu zapamatuje.

Potisk reklamního textilu se hodí i pro originální dárky pro obchodní partnery, zaměstnance a všechny, komu chcete projevit náklonnost. Vaše logo a originální slogan firmy dokáží udělat divy a sami poznáte, jakou radost dárek vašim obchodním partnerům udělá. 

VYŠÍVÁNÍ DO TEXTILU 

Máte zájem o něco exkluzivního? Nechte si vaše logo vyšít! Napište nám vaše požadavky a my vaše logo vyšijeme do textilu dle vašeho přání. Výšivky jsou vhodné pro fleecové bundy a mikiny a všude tam, kde běžný potisk nelze použít. 

Výhody vyšívaného textilu jsou především v jeho trvanlivosti. Dle vašeho přání vytvoříme až 6 barevnou výšivku na většinu druhů textilu. 

raminko

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Zakázka: Dlouhodobá spolupráce na potisku reklamního textilu a tisku propagačních materiálů, letáků, bannerů, samolepek a dalších tiskovin. 

Klient: Renata Kašparová - FitKoloběh; EDDA, z.ú.

Napsali o nás: 

Se společností pracujeme již 4 roky. A co nás na té spolupráci nejvíce baví?  Individuální přístup, čas na klienta i konzultace nad každou zakázkou. Pokud se někdy něco nepovede, nevadí, vždy si s tím poradí. Od samolepky po tričko, ze dne na den, plakáty i letáky. 

                                                                                             Renata Kašparová

 raminko

Zakázka: Potisk textilu pro projekt BAJKAL2019. Komunikace s klientem při vytvoření vhodné grafiky a pozicování pro transferový potisk. 

Klient: BAJKAL2019

Napsali o nás:  

Díky společnosti Slunap, s.r.o. za skvělá trička. Vše začalo osobním přístupem při sestavení objednávky, kdy firma poskytla cenné rady, podle kterých jsme mohli grafiku doladit pro co nejlepší výsledek.

Následovala výhodná cenová nabídka a rychlé dodání triček. Nakonec jsme byli příjemně překvapeni kvalitou textu i samotným potiskem. Prostě perfektní práce. 

                                                                                             Adam Hanuš, BAJKAL2019

raminko

trička s vlastní grafikou

Máte vlastní grafiku? Pro nás žádný problém. Zašlete nám ji společně s poptávkou a my uděláme vše pro to, abychom ji dostali na tričko. Ve fantazii se meze nekladou, ale i zde dbejte běžných pravidel pro logotvorbu - logo by mělo být co nejčitelnější a pouze s nejnutnějšími detaily. Čím složitější logo, tím větší pravděpodobnost, že vše nepůjde tak, jak má. 

Tiskové podklady nám zašlete ve formátu .pdf v barevném rozhraní CMYK a rozlišení 300dpi. Pokud ale nejste zkušený grafik, zašlete nám prostě jen obrázek s vaším logem a my uděláme vše, co bude v našich silách a případně vás kontaktujeme s dalšími dotazy a připomínkami.

ozvěte se nám

Máte zájem o originální reklamní textil? Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme s cenovou nabídkou. A nebojte se, veškeré poptávky jsou nezávazné. K dispozici vám je i náš telefon 737 204 792 dostupný v běžné pracovní době.