Vlastní potisky

Odlište vaši firmu od konkurence. S originálním potiskem firemního textilu uděláte nezapomenutelný dojem všude, kde se vaši zaměstnanci a kolegové objeví. 

potisk reklamního textilu

Trička s vlastním potiskem - Tricka-Levne.cz

 

Na vaši žádost vám potiskneme trička, mikiny, kraťasy, bundy, batohy a další textil. V originalitě se meze nekladou. Nově v naší nabídce najdete i potisk textilních zástěr v několika možných střizích a barvách. Reklamní textil vám potiskneme už od 1 ks

Reklamní textil využijete všude, kde chcete podpořit zkušenosti vašich zaměstnanců i originálním a jednotným designem. Jednotný design s logem vaší firmy podpoří dojem z vaší dobře odvedené práce a zajistí, že zákazník si vaši firmu zapamatuje.

Potisk reklamního textilu se hodí i pro originální dárky pro obchodní partnery, zaměstnance a všechny, komu chcete projevit náklonnost. Vaše logo a originální slogan firmy dokáží udělat divy a sami poznáte, jakou radost dárek vašim obchodním partnerům udělá. 

VYŠÍVÁNÍ DO TEXTILU 

Máte zájem o něco exkluzivního? Nechte si vaše logo vyšít! Napište nám vaše požadavky a my vaše logo vyšijeme do textilu dle vašeho přání. Výšivky jsou vhodné pro fleecové bundy a mikiny a všude tam, kde běžný potisk nelze použít. 

Výhody vyšívaného textilu jsou především v jeho trvanlivosti. Dle vašeho přání vytvoříme až 6 barevnou výšivku na většinu druhů textilu. 

raminko

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

 Zakázka: Dlouhodobá spolupráce na potisku reklamního textilu a tisku propagačních materiálů, letáků, bannerů, samolepek a dalších tiskovin. 

Klient: Renata Kašparová - FitKoloběh; EDDA, z.ú.

Napsali o nás: 

Se společností pracujeme již 4 roky. A co nás na té spolupráci nejvíce baví?  Individuální přístup, čas na klienta i konzultace nad každou zakázkou. Pokud se někdy něco nepovede, nevadí, vždy si s tím poradí. Od samolepky po tričko, ze dne na den, plakáty i letáky. 

                                                                                             Renata Kašparová

 raminko

trička s vlastní grafikou

Máte vlastní grafiku? Pro nás žádný problém. Zašlete nám ji společně s poptávkou a my uděláme vše pro to, abychom ji dostali na tričko. Ve fantazii se meze nekladou, ale i zde dbejte běžných pravidel pro logotvorbu - logo by mělo být co nejčitelnější a pouze s nejnutnějšími detaily. Čím složitější logo, tím větší pravděpodobnost, že vše nepůjde tak, jak má. 

Tiskové podklady nám zašlete ve formátu .pdf v barevném rozhraní CMYK a rozlišení 300dpi. Pokud ale nejste zkušený grafik, zašlete nám prostě jen obrázek s vaším logem a my uděláme vše, co bude v našich silách a případně vás kontaktujeme s dalšími dotazy a připomínkami.

ozvěte se nám

Máte zájem o originální reklamní textil? Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme s cenovou nabídkou. A nebojte se, veškeré poptávky jsou nezávazné. K dispozici vám je i náš telefon 737 204 792 dostupný v běžné pracovní době.  

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.