Pro hráče

4 položek celkem

Cena

259510
1259510
Pánské tričko s potiskem - Radši bych spal - Černé
od 330 Kč

Nechce se vám vstávat? Vykřičte to do světa se stylovým tričkem s potiskem. Pánské tričko s potiskem Radši bych spal vašemu okolí jasně sdělí vaše priority. ...

87/BIL/S
Player 2 - Dámské tričko s potiskem
od 259 Kč

Dámské tričko pro hráče Player 2. Chopte se druhého ovladače a oblečte si tričko pro opravdové hráče. Originální potisk s elegantním střihem pro ženy udělá radost i jako dárek. 

31/L
Player 1 - Pánské tričko pro hráče
od 259 Kč

Jednička ve videohrách i v životě? Jste prostě hráč! Řekněte to i s elegantním tričkem pro hráče. Originální tričko s potiskem patří do sbírky triček každého hráče. 

30/L
Players - Tričko pro hráče s potiskem
od 510 Kč

Tričko pro páry Players. Bavlněné triko s potiskem pro páry s videoherním motivem. Ukažte tu pravou videoherní lásku v originálním potištěném tričku. Pohodlná trička s potiskem...

7/BIL10

Vyberte si z nabídky triček pro hráče. Tričko pro hráče stručně a jasně ukáže, pro co jste se narodil... tedy spawnul. Trička pro hráče nabízíme v single i párových variantách. Naše nabídka není žádný dungeon a snadno se v ní zorientujete. A těm pomalejším pomůže cheat na výběr velikostí. 

Trička s herními motivy mohou ukázat, jakému týmu fandíte nebo zda preferujete pomalejší strategické myšlení, či dáváte přednost frenetickým akcím. Oblékněte se do herního trička a ukažte světu, že vy rozhodně nejste žádný n00b.