Samolepky

Sháníte potisk výlohy nebo si chcete nechat vyrobit malou samolepku? Žádný problém. Potisk samolepek zvládáme na jedničku. Kontakujte nás prostřednictvím formuláře níže a my se vám ozveme zpět. 

Nabízíme nabídku motivů na malé i velké samolepky. Možnost reklamního potisku řezanou i plnobarevnou fólií. Líbí se vám motivy na našich tričkách s potiskem a rádi byste si ho nechali zvěčnit třeba na auto? Ozvěte se nám a my se vám ozveme zpět s cenovou nabídkou. 

Výroba samolepek a reklamních tiskovin. Možnost potisku výloh řezanou fólií. Vyberte si z naší nabídky samolepek a fólií.

U našich samolepek garantujeme dlouhou životnost a přilnavost k materiálu. K řezaným vícekusovým samolepkám dostanete přenosovou fólii v adekvátní velikosti. K samolepkám navíc přikládáme i jednoduchý návod na správné nalepení k podkladu. Na našem webu ale najdete i obsáhlý návod s fotkami. 

A co zbývá? Nechte nám kontakt ve formuláři a my už se vám ozveme zpět s nabídkou originálních a vtipných samolepek a lepících fólií. Samolepky si můžete vyzvednout v Chrasti u Chrudimi, Brně nebo vám je pošleme přepravní službou. 

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ1

Zakázka: Plnobarevný polep dveří a plnobarevná kašírovaná lepenka sloužící jako banner a přenosná reklama. Spolupráce probíhala i na vytvoření nového vizuálu a grafické identity klienta a samotné instalace polepů. 

Klient: Romana Cabalková - Kouzlo Ženy, Kouzlo Dřeva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení