Samolepky

Sháníte potisk výlohy nebo si chcete nechat vyrobit malou samolepku? Žádný problém. Potisk samolepek zvládáme na jedničku. Kontakujte nás prostřednictvím formuláře níže a my se vám ozveme zpět. 

Nabízíme nabídku motivů na malé i velké samolepky. Možnost reklamního potisku řezanou i plnobarevnou fólií. Líbí se vám motivy na našich tričkách s potiskem a rádi byste si ho nechali zvěčnit třeba na auto? Ozvěte se nám a my se vám ozveme zpět s cenovou nabídkou. 

Výroba samolepek a reklamních tiskovin. Možnost potisku výloh řezanou fólií. Vyberte si z naší nabídky samolepek a fólií.

U našich samolepek garantujeme dlouhou životnost a přilnavost k materiálu. K řezaným vícekusovým samolepkám dostanete přenosovou fólii v adekvátní velikosti. K samolepkám navíc přikládáme i jednoduchý návod na správné nalepení k podkladu. Na našem webu ale najdete i obsáhlý návod s fotkami. 

A co zbývá? Nechte nám kontakt ve formuláři a my už se vám ozveme zpět s nabídkou originálních a vtipných samolepek a lepících fólií. Samolepky si můžete vyzvednout v Chrasti u Chrudimi, Brně nebo vám je pošleme přepravní službou. 

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ1

Zakázka: Plnobarevný polep dveří a plnobarevná kašírovaná lepenka sloužící jako banner a přenosná reklama. Spolupráce probíhala i na vytvoření nového vizuálu a grafické identity klienta a samotné instalace polepů. 

Klient: Romana Cabalková - Kouzlo Ženy, Kouzlo Dřeva