Narozeninová trička

8 položek celkem

Cena

249349
1249349
Pánské narozeninové tričko - Opravdové legendy - Černé
Vlastní potisk Dětské velikosti
349 Kč

Narozeninové tričko s potiskem pro muže se skvěle hodí jako dárek. Vtipný potisk na tričku Opravdové legendy doplníme o měsíc narození podle vašeho přání. Napište nám do...

43/BIL/S
Dámské narozeninové tričko - Opravdové legendy
Vlastní potisk Dětské velikosti
349 Kč

Vtipné narozeninové tričko pro ženy Opravdové legendy rozzáří každou oslavu i oslavenkyni. Tričko pro ženy potiskneme měsícem narození podle vašeho přání. 

42/BIL/S
Dětské narozeninové tričko - Opravdové legendy
Vlastní potisk Dětské velikosti
289 Kč

Vyberte si dětské narozeninové tričko Legendy se rodí. Originální tričko s měsícem narození upravíme podle vašich přání. Napište nám do poznámky k objednávce datum narození...

41/BIL/4
Dívčí narozeninové tričko - Nejlepší ročník
Vlastní potisk Dětské velikosti
249 Kč

Narozeninové tričko pro správné holky. Vtipné narozeninové tričko s rokem narození upravíme podle vašich představ. Vyberte si vtipný dárek pro malé i velké slečny. 

40/BIL/4
Narozeninové tričko pro kluka - Nejlepší ročník
Vlastní potisk Dětské velikosti
249 Kč

Narozeninové tričko pro malé i velké kluky. Originální a vtipný dárek pro syna i vnoučka. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny. Rok narození natiskneme podle vašeho přání. 

39/BIL/4
Pánské narozeninové tričko - Nejlepší ročník
Vlastní potisk
299 Kč

Narozeninové tričko s vlastním datem narození? Žádný problém. Vyberte si narozeninové tričko pro pány. Potisk na tričku upravíme podle vašich představ. 

42/BIL/XXXL
Dámské narozeninové tričko - Nejlepší ročník
Vlastní potisk
299 Kč

Dámské tričko s potiskem Rok narození. Vyberte si tričko s vlastním datem narození. Vhodné i jako dárek. Tričko nabízíme i ve variantě pro muže a v dětských velikostech. 

41/BIL/XS
Dětské narozeninové body - Nejlepší ročník
Vlastní potisk
299 Kč

Vyberte si roztomilé dětské body s potiskem Nejlepší ročník. Body nabízíme ve velikostech od 3 měsíců do 18 měsíců. Rok narození natiskneme podle vašeho přání.

38/BIL/3M

Dárek šitý na míru udělá největší radost. Trička pro oslavence z naší nabídky vám rádi a zdarma upravíme na míru. Narozeninová trička patří mezi velmi oblíbené dárky.

V naší nabídce najdete narozeninová trička pro děti, pro muže, pro ženy i speciální narozeninová bodýčka pro nejmenší oslavence. Naši nabídku narozeninových triček neustále rozšiřujeme a upravujeme tak, aby co nejvíce vyhovovala vašim požadavkům.