Seznamte se! Tahle dámská trička prostě chcete mít

Možná už víte, že letos se přidáváme k oslavám Mezinárodního dne žen a pro tuto příležitost jsme vytvořili speciální řadu dámských triček s potiskem. V našem minulém článku jsme se rozepsali o hodnotách a smyslu letošního MDŽ a zlehka představili novou řadu #mdž2018 triček.

Nakonec jsme usoudili, že si nová trička zasluhují více prostoru, než kolik jim bylo doposud dáno... 

Speciální řadu triček k #mdž2018 charakterizuje šeříkově fialová barva. Tato barva se nese v duchu letošních akcí ku příležitosti Mezinárodního dne žen a odkazuje k "originalitě, důvtipu a vizionářským myšlenkám, které nás společně směřují do budoucnosti". 

A na myšlenku propojení odkazujeme i v našich návrzích. Návrhy fungují nejen jako vtipné doplňky dámských šatníků, ale díky všudeprostupné fialové barvě na sebe odkazují i mezi sebou. A v neposlední řadě tu máme designy, které oslovují ženy napříč věkovými kategoriemi. 

Jak najít trička k #mdž2018 u nás na eshopu? Snadno. Každé tričko u sebe nese štítek s hashtagem #mdž2018. Trička najdete pohromadě i v naší speciální kategorii. Hledejte tedy u nás na webu hashtagy nebo navštivte speciální kategorii. Důležité je, že se připojíte ke společné věci. 

VYBERTE SI V NABÍDCE DÁMSKÝCH TRIČEK

 

     

 

Nezapoměli jsme ani na muže...

Pánové, ačkoliv se může zdát, že při oslavách Mezinárodního dne žen hrajete druhé housle, opak je pravdou. Bez vás by se oslavy #mdž2018 těžko odehrály a i vy máte šanci se k těmto oslavám připojit. 

Obdarujte vaši něžnou polovičku speciálním tričkem z řady #mdž2018 a postarejte se o to, aby na tento speciální den vaše partnerka nezapoměla. Zcela jistě to nezůstane bez povšimnutí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení