Seznamte se! Tahle dámská trička prostě chcete mít

Možná už víte, že letos se přidáváme k oslavám Mezinárodního dne žen a pro tuto příležitost jsme vytvořili speciální řadu dámských triček s potiskem. V našem minulém článku jsme se rozepsali o hodnotách a smyslu letošního MDŽ a zlehka představili novou řadu #mdž2018 triček.

Nakonec jsme usoudili, že si nová trička zasluhují více prostoru, než kolik jim bylo doposud dáno... 

Speciální řadu triček k #mdž2018 charakterizuje šeříkově fialová barva. Tato barva se nese v duchu letošních akcí ku příležitosti Mezinárodního dne žen a odkazuje k "originalitě, důvtipu a vizionářským myšlenkám, které nás společně směřují do budoucnosti". 

A na myšlenku propojení odkazujeme i v našich návrzích. Návrhy fungují nejen jako vtipné doplňky dámských šatníků, ale díky všudeprostupné fialové barvě na sebe odkazují i mezi sebou. A v neposlední řadě tu máme designy, které oslovují ženy napříč věkovými kategoriemi. 

Jak najít trička k #mdž2018 u nás na eshopu? Snadno. Každé tričko u sebe nese štítek s hashtagem #mdž2018. Trička najdete pohromadě i v naší speciální kategorii. Hledejte tedy u nás na webu hashtagy nebo navštivte speciální kategorii. Důležité je, že se připojíte ke společné věci. 

VYBERTE SI V NABÍDCE DÁMSKÝCH TRIČEK

 

     

 

Nezapoměli jsme ani na muže...

Pánové, ačkoliv se může zdát, že při oslavách Mezinárodního dne žen hrajete druhé housle, opak je pravdou. Bez vás by se oslavy #mdž2018 těžko odehrály a i vy máte šanci se k těmto oslavám připojit. 

Obdarujte vaši něžnou polovičku speciálním tričkem z řady #mdž2018 a postarejte se o to, aby na tento speciální den vaše partnerka nezapoměla. Zcela jistě to nezůstane bez povšimnutí.