Oslavte s námi Mezinárodní den žen 2018

MDŽ už dávno neznamená průvod v ulicích a karafiáty na každém rohu. Roky minuly a z tohoto svátku se postupem času stala skutečná oslava žen a ženství. 

Mezinárodní den žen 2018

 

Letos bychom se i my chtěli připojit ke gratulantům všem ženám a proto jsme připravili stylovou řadu dámských triček s potiskem motivovaných právě Mezinárodním den žen 2018. 

V letošním roce rámuje Mezinárodní den žen fialová barva. Fialová barva, konkrétně pak odstín Ultra Violet, se stala dokonce barvou tohoto roku dle každoročně pořádané akce Color of the Year grafickou firmou Pantone. Sama firma pak o této barvě říká toto: 

"Odstín Ultra Violet znázorňuje originalitu, duchaplnost a vizionářské myšlení, které nás společnými silami vedou vstříc budoucnosti." 

A přiznejme si to všichni. Dokázali bychom lépe vystihnout podstatu ženského ducha? 

 

Pantone Ultra Violet

A právě v duchu hodnot vytyčených Mezinárodním dnem žen a organizací, která tuto událost zaštiťuje, jsme vytvořili řadu originálních designových triček pro ženy. Tato trička nejen že pasují do celého konceptu letošního Mezinárodního dne žen, jejich do fialova laděné motivy navíc vystihují ženskou krásu, ducha a nadhled nad situací.

Pro tato trička jsme připravili speciální kategorii na našem eshopu nazvanou #mdz2018, ve které tyto nové designy společně se stávajícími najdete. 

Zdroj fotografií: 

https://www.signaly.cz

http://www.pantone.com